SunDecor

Żaluzje drewniane

W firmie Sun Decor ponad wszystko cenimy sobie jakość. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktu tak interesującego, jak żaluzje drewniane.

O zaletach surowców organicznych, do których należy drewno, nikogo nie trzeba przekonywać. Decydując się na systemy żaluzji drewnianych wybieramy produkt naturalny, jak również elegancki i prestiżowy. Warto podkreślić, iż listwy żaluzji wykonane są z litego drewna typu Basswood, a każda żaluzja dodatkowo posiada ozdobny karnisz frontowy, który w estetyczny sposób kryje mechanizm sterujący przesłoną. Żaluzje drewniane łączą w sobie zalety tradycyjnych żaluzji aluminiowych, jakimi są funkcjonalność i łatwość w obsłudze, będąc przy tym idealnym rozwiązaniem dla osób kładących nacisk na jakość otoczenia, w którym przebywają.

Bogata paleta kolorystyczna naszego drewna z pewnością pomoże Państwu dobrać produkt najlepiej pasujący do charakteru i klimatu urządzanego wnętrza.

W ofercie firmy Sun Decor możecie Państwo nabyć żaluzje drewniane w dwóch szerokościach lameli : 25 mm oraz 50 mm.

SunDecor

Jak uczynić nasze otoczenie bardziej przyjaznym i podnieść komfort naszego codziennego życia? To właśnie pytanie zadajemy sobie w naszej firmie każdego dnia. Efektem naszej codziennej pracy jest bogata oferta przesłon okiennych, które pragniemy Państwu przedstawić.


SunDecor, ul. Złotej Jesieni 24, 98-200 Sieradz