SunDecor

Przesłony Silhouette

Najnowsze rozwiązanie na rynku łączące zalety funkcjonalności systemów żaluzjowych z prostotą użytkowania roletek. Przesłona Silhouette to nowoczesna przesłona, która dzięki swej opatentowanej konstrukcji i użyciu dedykowanych tkanin zyskuje dodatkową funkcję regulowania stopniem natężenia przenikania promieni słonecznych. Za pomocą przesłony Silhouette możemy sterować światłem dowolnie względem naszych upodobań i potrzeb- jesteśmy w stanie całkowicie zaciemnić pomieszczenie (tak jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych rolet), jak również posiadamy cenną możliwość filtrowania nasłonecznienia.

Atuty te sprawiają, iż produkt ten jest niewątpliwie rozwiązaniem na miarę XXI wieku. Niebanalna forma i intrygujący design zapewniają przesłonom Silhouette miejsce w grupie najszybciej rozwijających się obecnie systemów na rynku przesłon okiennych . Firma Sun Decor, jako jedna z nielicznych w Polsce, z przyjemnością oferuje Państwu ten nowoczesny, a jednocześnie użytkowy produkt !

SunDecor

Jak uczynić nasze otoczenie bardziej przyjaznym i podnieść komfort naszego codziennego życia? To właśnie pytanie zadajemy sobie w naszej firmie każdego dnia. Efektem naszej codziennej pracy jest bogata oferta przesłon okiennych, które pragniemy Państwu przedstawić.


SunDecor, ul. Złotej Jesieni 24, 98-200 Sieradz