SunDecor

Żaluzje aluminiowe

Ponadczasowa, klasyczna propozycja, która od wielu już lat niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Poziome żaluzje aluminiowe łączą w sobie bardzo wiele zalet, wśród których wymienić możemy: łatwość w obsłudze, niezawodność, możliwość modulowania stopniem zaciemnienia pomieszczenia, jak również trwałość i łatwość konserwacji przesłony. Jednocześnie, przy tych wszystkich atutach, żaluzje pozostają produktem eleganckim i stylowym, a ogromna paleta dostępnych barw i odcieni materiałów, pozwala nam na stworzenie przesłony w najwyższym stopniu spełniającej oczekiwania naszych klientów.

W ofercie firmy Sun Decor dostępna jest również szeroka oferta taśm aluminiowych lakierowanych w kolorach drewnopodobnych, co zapewnia nam możliwość doskonałego dopasowania przesłony do koloru stolarki okiennej, mebli, oraz podłóg.

Oferta naszej firmy obejmuje aż 3 szerokości lameli :

  • 16 mm
  • 25 mm
  • 50 mm

SunDecor

Jak uczynić nasze otoczenie bardziej przyjaznym i podnieść komfort naszego codziennego życia? To właśnie pytanie zadajemy sobie w naszej firmie każdego dnia. Efektem naszej codziennej pracy jest bogata oferta przesłon okiennych, które pragniemy Państwu przedstawić.


SunDecor, ul. Złotej Jesieni 24, 98-200 Sieradz