SunDecor

Rolety zewnętrzneBędące obowiązkowym punktem wyposażenia każdego budynku w zachodniej Europie, również w Polsce zyskują coraz większa popularność. Dzięki roletom zewnętrznym zyskujemy komfort całkowitego zaciemnienia pomieszczenia, wygłuszamy wnętrze przed dźwiękami dochodzącymi z otocznia, jak również chronimy swój dom przed przykrymi konsekwencjami kradzieży, gdyż z powodzeniem pełnią one również funkcje antywłamaniowe.

Kolejną jakże istotną funkcją jest dodatkowa izolacja budynku, dzięki czemu inwestując w systemy rolet zewnętrznych dokonujemy jednocześnie oszczędności związanych ze zmniejszeniem ubytków ciepła w budynku.

W swej ofercie firma Sun Decor proponuje Państwu kilka typów rolet zewnętrznych sterowanych zarówno ręcznie, za pomocą korby i sznurka, jak i sterowanych elektrycznie za pomocą silnika. Bogata kolorystyka modułów daje nam możliwość dobrania odpowiedniej tonacji produktu pasującej niemalże do każdego typu stolarki drzwiowej i okiennej.

SunDecor

Jak uczynić nasze otoczenie bardziej przyjaznym i podnieść komfort naszego codziennego życia? To właśnie pytanie zadajemy sobie w naszej firmie każdego dnia. Efektem naszej codziennej pracy jest bogata oferta przesłon okiennych, które pragniemy Państwu przedstawić.


SunDecor, ul. Złotej Jesieni 24, 98-200 Sieradz