SunDecor

Plisa standard

Nowoczesny design i dyskretna elegancja produktu sprawiają, iż systemy plis cieszą się coraz większą popularnością. Prostota użytkowania w połączeniu z modnym efektem plisowania się materiału sprawia, iż plisa stanowi idealny wybór dla osób ceniących sobie zarówno walory estetyczne jak i funkcjonalność produktu. Duży wybór tkanin dedykowanych tym przesłonom sprawia, iż stanowią one niezwykle kuszącą alternatywę względem tradycyjnych systemów przesłon.

Istnieje możliwość wzbogacenia standardowej polisy o elegancką listwę dekoracyjną, która w subtelny sposób maskuje mechanizm sterujący urządzeniem. Szeroki wybór kolorystyczny osłon mechanizmu, w tym dostępność gamy kolorów drewnopodobnych, pozwala nam zaproponować Państwu rozwiązanie idealnie komponujące się z posiadanym kolorem okien.

SunDecor

Jak uczynić nasze otoczenie bardziej przyjaznym i podnieść komfort naszego codziennego życia? To właśnie pytanie zadajemy sobie w naszej firmie każdego dnia. Efektem naszej codziennej pracy jest bogata oferta przesłon okiennych, które pragniemy Państwu przedstawić.


SunDecor, ul. Złotej Jesieni 24, 98-200 Sieradz