SunDecor

Bramy garażoweWychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, w swej ofercie proponujemy Państwu również bramy garażowe marki Portos, będącej liderem na rynku polskim w dziedzinie przesłon zewnętrznych okiennych oraz bram garażowych.

Oferowane przez nas bramy garażowe są bramami rolowanymi, dzięki czemu przestrzeń sufitowa garażu pozostaje wolna, co zwiększa powierzchnię użytkowa garażu. Niewątpliwie jest to najkorzystniejsze rozwiązanie dla osób o stosunkowo niewielkich garażach, gdyż zamontowanie proponowanej przez nas bramy nie wiąże się w zasadzie z żadnym ubytkiem przestrzeni, natomiast z powodzeniem spełnia wszystkie niezbędne funkcje: izolacyjną, antywłamaniową, wygłuszającą jak również reprezentacyjną.

Dostępna gama odcieni sprawia, iż nasze bramy doskonale dopasowują się do gustów naszych klientów oraz estetycznie komponują się z kolorystyką całego budynku.

Maksymalna dostępna szerokość naszych bram wynosi 4,5 m.

Proponowane Państwu bramy obsługiwane są za pomocą odpowiednich napędów oraz dedykowanych dla nich systemów sterowania. Bramy są zgodne z wymogami Norm Europejskich.

SunDecor

Jak uczynić nasze otoczenie bardziej przyjaznym i podnieść komfort naszego codziennego życia? To właśnie pytanie zadajemy sobie w naszej firmie każdego dnia. Efektem naszej codziennej pracy jest bogata oferta przesłon okiennych, które pragniemy Państwu przedstawić.


SunDecor, ul. Złotej Jesieni 24, 98-200 Sieradz