SunDecor

Rolety rzymskie

Od lat cieszące się ogromną popularnością rolety rzymskie stanowią pochwałę nienarzucającej się elegancji i klasy. Będące niewątpliwie najbardziej designerskim rozwiązaniem wśród przesłon okiennych doskonale potrafią nawet surowemu wnętrzu dodać smaku i charakteru. Jest to rozwiązanie najczęściej wybierane przez projektantów wnętrz, którzy prócz funkcjonalności przesłony kładą ogromny nacisk na estetykę i prezencję produktu.

Firma Sun Decor posiada autorką kolekcję tkanin dedykowanych typowo do rolet rzymskich, dzięki czemu zawsze otrzymują Państwo produkt w 100% oryginalny z pełną gwarancją poprawnego funkcjonowania. Warto również zaznaczyć, iż dzięki odpowiedniej konstrukcji oraz wysokiej jakości proponowanych materiałów utrzymanie czystości przesłony staje się banalnie proste.

SunDecor

Jak uczynić nasze otoczenie bardziej przyjaznym i podnieść komfort naszego codziennego życia? To właśnie pytanie zadajemy sobie w naszej firmie każdego dnia. Efektem naszej codziennej pracy jest bogata oferta przesłon okiennych, które pragniemy Państwu przedstawić.


SunDecor, ul. Złotej Jesieni 24, 98-200 Sieradz